EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

Produkte

Zhonggu - përqendrohuni në sigurimin e produkteve me cilësi të lartë të shitësve për klientët globalë

  • Ashensor
  • Ushqim
  • Kafe
  • snack
  • Furnizime mjekësore
  • Akullore
  • Dollapi i Parcelave
  • Rezervimet
SHIKO MË SHUMË

Zgjidhje

Ne ofrojmë terminal inteligjent, zgjidhje dhe shërbime të sistemit për të optimizuar kanalet e shpërndarjes, për të ristrukturuar kantierin e mallrave dhe për të përmirësuar përvojën e konsumatorit.

Sistemi i Menaxhimit të VM

Shfaqja e forcës

Pajisje të forta për përpunimin e fletëve, kapaciteti i madh i prodhimit të fletëve, prodhimi vjetor deri në 200000 komplete.

Profili i Kompanisë

Profili i Kompanisë

Co Shkencë dhe Teknologji Hunan Zhonggu, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron R&D dhe prodhim të makinave shitëse, inteligjencës artificiale, Internet of Things, shërbimeve cloud, të dhënave të mëdha, pagesave mobile, zhvillimit dhe personalizimit të programeve dhe pajisjeve të makinerive të shitjes. isshtë ofruesi global i zgjidhjeve të biznesit O2O. Shtë pioneri i Internetit + shitje e vetë-shërbimit + model tradicional i zinxhirit të biznesit nën mjedisin strategjik cloud. Me fuqinë e saj të fortë të kompanisë dhe nivelin teknik, Zhonggu përdoret në më shumë se 100 vende dhe zona.

MË SHUMË
bt15
bt14
bt13
bt12
bt11
bt10
bt9
bt8
bt7
bt6
bt5
bt1
bt2
bt3
bt4

PARTNERI BASHKPUNUES

Shfaqja e forcës