EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370195781946.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201472293.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201247713.jpg

Zoomgu Makinë e Shitjes së Pijeve Popullore

Kjo është makina jonë më e njohur për pije. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makinat tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për klientët tuaj të lumtur dhe të kënaqur.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1935 mm, W: 1240 mm, D: 870 mm

Kapaciteti: 400-500 copë

Modeli: ZG-CCH-10N (V10)


karakteristika

Me levën e fundit të kthimit të monedhës për të eleminuar bllokimin e butonave si në modelet e vjetra

Sl Vendi i rregullueshëm përshtatet për pije të ndryshme.
● I aftë për kontroll të inteligjencës së të dhënave, statistikave, llogaritjes, vetëdiagnostikimit, etj.
Body Trupi i shkumëzimit të poliuretanit dhe kompresori Embraco i importuar.
Platform Platforma cloud mbështet kontrollin në distancë të të dhënave të makinerive dhe statusit të punës.
Standards Standardet e aplikuara MDB & DEX, duke mbështetur pajisjet periferike të standardizuara universale.

* Heqja e lehtë e njësisë ftohëse për mirëmbajtje ose riparime (njësia del nga përpara)
* Ka ndërfaqen më miqësore për përdoruesit (për programim të thjeshtë dhe ndryshimin e cilësimeve) çmime etj
* Protokolli DEX për telemetrinë dhe sistemet e pagesave pa para (VNpay, paypass, android pay, tap n go, etj)
* Sistemi i rënies së sensorit për shpërndarjen e garantuar ose paratë e kthyera automatikisht
* Hapja e derës 90 gradë për rimbushje më të lehtë
* Ndriçim LED (super i ndritshëm)
* Rregullimi i thjeshtë spiral thjesht tërheq dhe kthesë (nuk ka nevojë për të hequr tabaka)
* Tastiera e stilit ATM për forcë dhe besueshmëri
* Rafte të rregullueshme që u përshtaten nevojave dhe produkteve tuaja

specifikimet
ZG-CCH-10N (V10)
MasatH: 1935 mm, W: 1240 mm, D: 870 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   350 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje60 
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
KapacitetiCopa 400-500
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormal 65 W  Në frigorifer 425W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM