EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170801280190.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170800338249.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170799393062.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170802383036.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170804783903.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1655170804549060.jpg

Zoomgu-Convenience Snack & Drink Vending Machine

This is our Snack&Drink vending machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium. Order your custom Zoomgu machines today! Be the first in the industry to own these ground-breaking healthy vending machines.

Informacion për parametrat

Model:ZG-CSC-10N(V10.1)

Size:H:1940mm W:880mm D:790

Pesha: 225kg


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.


System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen


Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.


Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).


Capacity Kapacitet i madh, deri në 600 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).


Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.


Ekran me prekje me rezolucion të lartë 10 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.


specifikimet
ZG-CEL-10C (V10.1)
Masat  H: 1940 mm, W: 880 mm, D: 790 mm
Sistemi i Pagesave  Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë     225 kg
temperaturë    4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje  64  zgjedhje
furnizimi me energji elektrike   AC 110V/220~240V, 50/60HZ
Kapaciteti  për copë 300
Ndërfaqja standarde   MDB / DEX / RS232
garanci  1Year
Fuqia Normale   45 W  Frigorifer 465 W
Fakultative Wechat  QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës me kartë anëtarësimi/kartë IC
Aplikime  Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, stacioni i metrosë, aeroporti, hoteli, spitali, qendra tregtare etj.,


Detaje

HETIM