EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412169906787.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412168610918.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412169709714.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412173185367.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412172774400.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652412172561189.jpg

Makinë shitëse e pijeve ushqimore Zoomgu-22 inç

Kjo është makina jonë shitëse e ushqimeve të ngrira. Ai është i përsosur për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti ose kudo ku hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë. Konsumatorët që njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makina. Ai mund të plotësojë kërkesat funksionale dhe psikologjike të konsumatorëve. Porositni makinat tuaja të personalizuara Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëroni këto makina shitëse të shëndetshme novator.​

Informacion për parametrat


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 160 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.specifikimet
ZG-CEL-10C (22sp)
Masat H: 1882 mm, W: 1163 mm, D: 911 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    340 kg
temperaturë   4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje 54 
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
Kapaciteti Copa 300-800
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqia Normale  45 W  Frigorifer 465 W
Fakultative Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës me kartë anëtarësimi/kartë IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, stacioni i metrosë, aeroporti, hoteli, spitali, qendra tregtare etj.,


Detaje

HETIM