EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389573183837.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1608253759679667.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1608253758158189.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1608253760324803.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389578585378.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389579786622.jpg

Makinë shitëse me ekran me prekje

Kjo është makina jonë e madhe e prekjes (49 inç). Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makinat tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për klientët tuaj të lumtur dhe të kënaqur.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1927 mm, Gje: 1005 mm, D: 892 mm

Kapaciteti: 240-600 copë

Modeli: ZG-D720-8C (50SP)

karakteristika

Me levën e fundit të kthimit të monedhës për të eleminuar bllokimin e butonave si në modelet e vjetra

Sl Vendi i rregullueshëm përshtatet për meze të ndryshme dhe pije.
Ekran me prekje ● 49 inç, duke treguar dhe sjellë një ndërfaqe të mahnitshme njeri-makinë ndërvepruese
operacioni i ndërveprimeve të humanizuara.
● Me sistemin elektrik demisting
Platform Platforma cloud mbështet kontrollin në distancë të të dhënave të makinerive dhe statusit të punës.
Standards Standardet e aplikuara MDB & DEX, duke mbështetur pajisjet periferike të standardizuara universale.

* Dollap i fortë dhe i veshur me pluhur me material të izoluar plotësisht, njësi shitëse efikase për energjinë.
* Spirale të dyfishta në sirtarët e çipave.
* Çdo tabaka anon poshtë 45 gradë për ngarkim të shpejtë dhe të lehtë.
* Ndarja dhe lartësia e rregullueshme e sirtarit.
* Kutia e parave të sigurta / të mbyllura.
* Me sensorin e temperaturës (i rregullueshëm nga 4 deri në 25 gradë Celsius) Sistemi modular i ftohjes, i lehtë për tu mirëmbajtur.
* Me sensorin e rënies / Vendin e Sigurimit të TM / sensorët e shitjes / sistemin e garantuar të dorëzimit. (mban kredi derisa produkti të dorëzohet).
* Sistemi i monitorimit në distancë GPRS, jep informacione të drejtpërdrejta në kohë reale.
* Ngrohës qelqi i ngulitur në xham për të parandaluar kondensimin e lagështisë.
* Kapaciteti i shkëlqyeshëm dhe raporti i madhësisë.
* Shtrirje fleksibël për meze të lehtë, ushqim të freskët, kanaçe dhe shishe.
* Kompresor me efiçiencë të energjisë, etj.
* Sistemi i ftohjes me ftohësin R134a, mund të plotësojë kërkesat e ROHS.
* Teknologjia e përgjithshme e shkumëzimit, izolim i formuar 40 mm, më i fortë dhe më i mirë i temperaturës.

specifikimet
ZG-D720-8C (50SP)
Masat H: 1927 mm, W: 1005 mm, D: 892 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    320 kg
temperaturë   4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje 60 
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitet Copa 240-600
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqija Normale 60 W  Frigorifer 458 W
fakultativ Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje


HETIM