EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476813755707.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476812797521.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476813186262.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476816266041.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476819846736.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476817396812.jpg

Makinë shitëse e kombinuar jo në frigorifer

Kjo është makina jonë e shitjes së snacks. Isshtë e përkryer për vende me pakicë të shitjeve me pakicë, dyqane komoditeti, ose kudo që hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk kanë pse të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 210-300 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1960 mm, Gje: 1261 mm, D: 771 mm

Kapaciteti: Të gjitha pijet 21-300 copë

Modeli: ZG-S800-10C (22SP)


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

● Me ekran LCD 8 inç për të shfaqur video dhe fotografi me 4G.

● Me sensorin e rënies për tu dedikuar nëse dorëzohet me sukses.

●  Me tastierë metalike për të zgjedhur produktet. 

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 300 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

specifikimet
ZG-S800-10C (22SP)
MasatH: 1960 mm, W: 1261 mm, D: 771 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   220 kg
Zgjedhje60
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
KapacitetiTë gjitha pijet 21-300 copë
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormale 49 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM