EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384010341317.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384018511792.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384019220638.jpg

Makinë shitëse për rostiçeri dhe pije

Kjo është makina jonë e shitjes me ekran me prekje. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makinat tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për klientët tuaj të lumtur dhe të kënaqur.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: 1940 mm, W: 1294 mm, D: 870 mm

Kapaciteti: 300-800 copë

Modeli: ZG-CSC-10C (V22) (BA01)

karakteristika

Me levën e fundit të kthimit të monedhës për të eleminuar bllokimin e butonave si në modelet e vjetra

Sl Vendi i rregullueshëm përshtatet për meze të ndryshme dhe pije.
Ekran me prekje inch 22 inç, që tregon një ndërfaqe të mrekullueshme ndërvepruese njeri-makinë dhe sjell
operacioni i ndërveprimeve të humanizuara.
● Me sistemin elektrik demisting.
Board Bordi i kontrollit përdor modelin 3D dhe drita treguese përdoret në vrimat e monedhës.
Platform Platforma cloud mbështet kontrollin në distancë të të dhënave të makinerive dhe statusit të punës.
Standards Standardet e aplikuara MDB & DEX, duke mbështetur pajisjet periferike të standardizuara universale.

* Dollap i fortë dhe i veshur me pluhur me material të izoluar plotësisht, njësi shitëse efikase për energjinë.
* Dyert e sigurta me rrethime rrethuese dhe ndriçim LED.
* Dritare me xham të trefishtë shikimi.
* Spirale të dyfishta në sirtarët e çipave.
* Çdo tabaka anon poshtë 45 gradë për ngarkim të shpejtë dhe të lehtë.
* Ndarja dhe lartësia e rregullueshme e sirtarit.
* Kutia e parave të sigurta / të mbyllura.
* Me sensorin e temperaturës (i rregullueshëm nga 4 deri në 25 gradë Celsius) Sistemi modular i ftohjes, i lehtë për tu mirëmbajtur.
* Me sensorin e rënies / Vendin e Sigurimit të TM / sensorët e shitjes / sistemin e garantuar të dorëzimit. (mban kredi derisa produkti të dorëzohet).
* Sistemi i monitorimit në distancë GPRS, jep informacione të drejtpërdrejta në kohë reale.
* Ngrohës qelqi i ngulitur në xham për të parandaluar kondensimin e lagështisë.
* Kapaciteti i shkëlqyeshëm dhe raporti i madhësisë.
* Shtrirje fleksibël për meze të lehtë, ushqim të freskët, kanaçe dhe shishe.
* Kompresor me efiçiencë të energjisë, etj.
* Sistemi i ftohjes me ftohësin R134a, mund të plotësojë kërkesat e ROHS.
* Teknologjia e përgjithshme e shkumëzimit, izolim i formuar 40 mm, më i fortë dhe më i mirë i temperaturës.

specifikimet
ZG-CSC-10C (V22) (BA01)
Masat H: 1940 mm, W: 1294 mm, D: 870 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    300 kg
temperaturë   4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje 60 
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitet Copa 300-800
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqija Normale 42 W  Frigorifer 510 W
fakultativ Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM