EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786692851311.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786690353474.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786690575766.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786693312383.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786692344510.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650786694864000.jpg

ZoomGu-Medical pajisje shitëse-80S

Kjo është makina jonë e zgjuar shitëse. Skenarët e aplikueshëm: stacionet e metrosë, aeroportet, qendrat tregtare, spitalet, pikat piktoreske, komunitetet, shkollat, ndërtesat e zyrave, etj. Është projektuar sipas ergonomisë dhe nevojave të konsumatorit, dollap me kyç vizual. Në varësi të madhësisë së produktit, makina mund të mbajë 40 artikuj. Ai jo vetëm që mund të plotësojë nevojat funksionale të konsumatorëve, por edhe të plotësojë nevojat psikologjike. Porosit pajisjen tuaj të personalizuar Zoomgu sot! Bëhuni të parët në industri që keni këto makina shitëse novatore shëndetësore.

Informacion për parametrat

dimension :LH:1940mm W:397mm D:320mm

RH: 1080 mm D: 320 mm

Fuqija :AC100V-240V,50HZ

Ekran : Ekran 21.5"Zgjedhje :copë 80


karakteristika

Sistemi Android

Mbështet 4G dhe WiFi

Lidhu me dollapë të ndryshëm

Pagesa: Ndërfaqja MDB mbështet para në dorë dhe pagesa pa para

Mjeshtër i pavarur me 21.5" shfaq, punon me para/pagesë pa para.


Modaliteti Master+slave, skllevër të ndryshëm me 19/27/40/64c janë të disponueshme.


Masteri punon me deri në 6 skllevër në të njëjtën kohë.


Dritë vezulluese që bie në sy në dollapët.

 


specifikimet
G-ZK(22SP)+ZG-BLH-80S
dimension:LH:1940mm W:397mm D:320mm
RH::1080mm D:320mm
Fuqija:AC100V-240V,50HZ
Ekran: Ekrani 21.5".
 Zgjedhje: 80 copë
Llojet:Farmaci / Kozmetikë / Pije / Snack etj.
 Mënyra pagese:Faturë/monedhë/Pa para
Sistemi i Menaxhimit të:Sistemi i Monitorimit SAAS (Gjithmonë falas)


Detaje

HETIM