EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870116656358.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870116561282.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870116693650.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870119336619.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870119488083.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1650870119247101.jpg

ZoomGu-Medical pajisje shitëse-40S

Kjo është makina jonë e zgjuar shitëse. Skenarët e aplikueshëm: stacionet e metrosë, aeroportet, qendrat tregtare, spitalet, pikat piktoreske, komunitetet, shkollat, ndërtesat e zyrave, etj. Është projektuar sipas ergonomisë dhe nevojave të konsumatorit, dollap me kyç vizual. Në varësi të madhësisë së produktit, makina mund të mbajë 40 artikuj. Ai jo vetëm që mund të plotësojë nevojat funksionale të konsumatorëve, por edhe të plotësojë nevojat psikologjike. Porosit pajisjen tuaj të personalizuar Zoomgu sot! Bëhuni të parët në industri që keni këto makina shitëse novatore shëndetësore.

Informacion për parametrat

PërmasatH: 1940 mm W: 1477 mm D: 320 mm

Lloji i mallit: Nuk ka lidhje, si kuti, çanta e butë, kanaçe/shishe etj.

Kapaciteti: 40 copëkarakteristika

● Ekran me prekje HD 1.52 inç që mbështet luajtjen e reklamave, ndërveprimin.

● Sistemi Android

● Mbështet 4G dhe WiFi

● Lidhuni me dollapë të ndryshëm

● Pagesa: Ndërfaqja MDB mbështet para në dorë dhe pagesa pa para


Master i pavarur me ekran 21.5”, punon me pagesa cash/pa cash.


Modaliteti Master+slave, skllevër të ndryshëm me 19/27/40/64c janë të disponueshme.


Masteri punon me deri në 6 skllevër në të njëjtën kohë.


Dritë vezulluese që bie në sy në dollapët.specifikimet


dimension:LH:1940mm W:397mm D:320mm
RH::1080mm D:320mm
Fuqija:AC100V-240V,50HZ
Ekran: Ekrani 21.5".
 Zgjedhje: 40 copë
Llojet:Farmaci / Kozmetikë / Pije / Snack etj.
 Mënyra pagese:Faturë/monedhë/Pa para
Sistemi i Menaxhimit të:Sistemi i Monitorimit SAAS (Gjithmonë falas)


Detaje

HETIM