EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279596976437.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279503554318.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279503121652.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279503884464.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279504214018.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605279504764446.jpg

Dorëzimi inteligjent i parcelave të dorëzimit inteligjent Zoomgu

Kjo është makina jonë inteligjente e shitjes. Isshtë e përkryer për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti, ose kudo që hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë.
Isshtë dizenjuar në përputhje me nevojat ergonomike dhe të konsumatorëve që Njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 539 ~ 819 artikujsh në varësi të madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1970 mm, Gje: 1440 mm, D: 980 mm

Kapaciteti: 539-819 copë

Modeli: ZG-CMX-10N (V22)

karakteristika

● Përdorni një dollap me dollap 24/7. Mblidhni dërgesat tuaja kur ju përshtatet, ditë ose natë, në mënyrë që të keni kohë për të bërë atë që ka rëndësi.

● Gjeni një dollap me kyç të parcelave

Kërkoni për një vendndodhje që funksionon për ju - afër shtëpisë, punës ose diku në mes.

Tani ruajeni si një nga adresat tuaja alternative të dorëzimit (po, mund të keni më shumë se një), pasi të keni verifikuar të dhënat tuaja personale. Është falas kur keni një llogari MyPost dhe është e lehtë me aplikacionin tonë.

● Bleni në internet

Në arkë online, thjesht shkruani Dollapin tuaj të zgjedhur të parcelave si adresën tuaj të dorëzimit.

Është një adresë e personalizuar me numrin tuaj 10-shifror të klientit të postës në Australi (APCN) në të – ne do t'ju caktojmë një APCN kur të regjistroheni për një llogari MyPost.

●  Mblidhni parcelën tuaj

Ne do t'ju dërgojmë një SMS dhe email kur të mbërrijë pakoja juaj.

Ndaluni në çdo kohë në 48 orët e ardhshme për ta mbledhur atë. Thjesht përdorni kodin e hyrjes në SMS ose email për të hapur dollapin.

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-CMX-10N (V22)
MasatH: 1970 mm, W: 1440 mm, D: 980 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   516 kg
temperaturë  6-25 ° C (rregullueshme)
ZgjedhjeDeri në 77 artikuj
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 539-819
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormale 60 W  Frigorifer 700 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM