EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899621733442.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899620365541.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899621818196.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899622815392.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899622583524.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899623894521.jpg

Makina shitëse inteligjente e mikro-tregut Zoomgu pa pilot

Kjo është makina jonë inteligjente e shitjes. Isshtë e përkryer për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti, ose kudo që hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë.
Isshtë dizenjuar në përputhje me nevojat ergonomike dhe të konsumatorëve që Njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 539 ~ 819 artikujsh në varësi të madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1992 mm, W: 2860 mm, D: 930 mm

Kapaciteti: 1587 copë(sipas madhësisë së mallrave)

Modeli: ZG-NMM-16V(V22)


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.


specifikimet

ZG-NMM-16V(V22)

Masat

H: 1992 mm, W:2860 mm, D: 930 mm

Sistemi i Pagesave

Bill, monedhë, Kartë krediti, pagesa pa para, pagesa me kod QR etj.

peshë   

710 kg

temperaturë  

6-25 ° C (rregullueshme)

Zgjedhje

6 rafte me 28 fole secila shkukudh

furnizimi me energji elektrike 

AC 110V~240V, 50 / 60HZ

kapacitet

1587 copë(sipas madhësisë së mallit)

fakultativ

Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC

Aplikime

Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, stacioni i metrosë, aeroporti, hoteli, spitali, qendra tregtare etj.


Detaje


HETIM