EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1628732070703137.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628732071585615.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628732075500630.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628732074740790.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628732078254551.jpg

Makinë shitëse e Kit-it të vetë-testimit Zoomgu me pagesa pa kontakt

Kjo është makina jonë inteligjente e shitjes. Isshtë e përkryer për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti, ose kudo që hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë.
Isshtë dizenjuar në përputhje me nevojat ergonomike dhe të konsumatorëve që Njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 539 ~ 819 artikujsh në varësi të madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1970 mm, Gje: 1440 mm, D: 980 mm

Kapaciteti: 539-819 copë

Modeli: ZG-CMX-10N (V22)

karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 819 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-CMX-10N (V22)
MasatH: 1970 mm, W: 1440 mm, D: 980 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   516 kg
temperaturë  6-25 ° C (rregullueshme)
ZgjedhjeDeri në 77 artikuj
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 539-819
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormale 60 W  Frigorifer 700 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje
HETIM