EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604477757235219.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604477765942833.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604477788633267.jpg

Zoomgu Face Mask Gloves PPE Vending Machine

Kjo është makina jonë e shitjes së kombinuar. Isshtë e përkryer për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti, ose kudo që hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk duhet të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 900 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, Gje: 1121 mm, D: 771 mm

Kapaciteti: Rreth 900 copë

Modeli: ZG-S800-10


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

● Me ekran LCD 8 inç për të shfaqur video dhe fotografi me 4G.

● Me sensorin e rënies për tu dedikuar nëse dorëzohet me sukses.

● Me tastierë metalike për të zgjedhur produktet. 

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 300 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

specifikimet
ZG-S800-10
Masat H: 1940 mm, W: 1121 mm, D: 771 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    200 kg
Zgjedhje 60
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitet Rreth 900 copë
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqija Normal 29 W
fakultativ Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


HETIM