EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406587884049.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406588706888.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406588118044.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406592111959.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406594821892.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652406591822407.jpg

Makina shitëse e akullores Zoomgu-Cone Makinë shitëse e ushqimeve të ngrira

Kjo është makina jonë shitëse e ushqimeve të ngrira. Ai është i përsosur për vende të mbushura me pakicë, dyqane komoditeti ose kudo ku hapësira e dyshemesë është me çmim të lartë. Konsumatorët që njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makina. Ai mund të përmbushë kërkesat funksionale dhe psikologjike të konsumatorëve. Porositni makinat tuaja të personalizuara Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëroni këto makina shitëse të shëndetshme novator.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1960 mm, Gje: 1163 mm, D: 944 mm

Kapaciteti: 225-260 copë

Modeli: ZG-FEL-9G(V49)

karakteristika

Ekran i madh me prekje 1.49 inç, përvojë më e mirë e blerjeve dhe reklamave;

2. Procesi i përgjithshëm i shkumëzimit është miratuar, dhe trashësia e shtresës izoluese arrin 80 mm; materialet e llamarinës së të gjithë makinës janë të gjitha prej llamarine të zinkuar dhe inox;

3. Miraton modulin e pavarur të ftohjes me derën e brendshme izoluese të temperaturës dhe temperatura e ftohjes mund të arrijë -18° kur temperatura e ambientit është 40°; (-25° duhet të personalizohet)

4. Kontrollues i pavarur i temperaturës, monitorim në distancë, alarm shtytës WeChat për temperaturë jonormale; mund të hapet telekomanda;

5. Duke përdorur zbulimin e peshës dhe monitorimin e hapjes së kabinetit, ashensori bashkëpunon me dërgesën dhe dërgesa është e qëndrueshme, e sigurt dhe e shpejtë.

"


specifikimet
ZG-FEL-9G (V49)
Masat H: 1960 mm, W: 1163 mm, D: 944 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    400 kg
temperaturë   Deri në -18°C (e rregullueshme)
Zgjedhje 54 Llojet
furnizimi me energji elektrike  AC 100V/240V, 50/60HZ
Kapaciteti Copa 225-260
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqia Normale  45 W  Frigorifer 465 W
Fakultative Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës me kartë anëtarësimi/kartë IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, stacioni i metrosë, aeroporti, hoteli, spitali, qendra tregtare etj.,


Detaje

HETIM