EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394628495164.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394636868633.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394636776233.jpg

Makinë inteligjente për shitjen e akullores së butë

Kjo është makina jonë e shitjes së akullores. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk kanë pse të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1800 mm, Gje: 740 mm, D: 800 mm

Kapaciteti: 100 gota (90L)

Modeli: ZG-ICE-D-133XJ01


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-ICE-D-133XJ01
MasatH: 1800 mm, W: 740 mm, D: 800 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   260 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje54
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitet100 gota (90L)
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNë gatishmëri 200 W  Shpërndarja e 1800 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM