EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605598052228272.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606396135439287.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606396136156477.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606396137377640.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606396137825486.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606396139531904.jpg
https://www.zoomgu.comsoap vending machine

Makinë shitje dyqanesh komoditeti Zoomgu Locker

Kjo është makina jonë e shitjes së dollapëve. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium. Isshtë dizajnuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk kanë pse të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 539 819 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.

Informacion për parametrat

madhësia:H: 1940 mm, W: 1100 mm, D: 1153 mm

                               

Specifikimet: 539-839 Sende Standarde

                               

modeli: ZG-BLH-36S


karakteristika
                       

- Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

- Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen
- Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.
- Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).
- Kapacitet i madh, deri në 819 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).
- Lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.
- Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.
specifikimet

                                                                                                                                                           

ZG-BLH-36S
Masat
H: 1940 mm, W: 1100 mm, D: 1153 mm
peshë  
500 kg
Sistemet e PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol) 
furnizimi me energji elektrike AC 100V/240V, 50/60HZ
temperaturëCan be heated to 60°C(without refrigeration)
kapacitetAbout 36 pcs(according to size of goods)
Ndërfaqja standardeMDB / DEX
garanciViti 1
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC


DetajeHETIM