EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604500289858306.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391160611383.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391165129378.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391166895750.jpg

Zoomgu Makinë shitëse për vaktet e nxehta të ushqimit

Kjo është makina jonë e shitjes me ushqime të nxehta. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk kanë pse të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 833 ~ 1188 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, Gje: 1220 mm, D: 1015 mm

Kapaciteti: 60-160 copë

Model: ZG-CFM-4C(H32)

karakteristika

● Low failure rate, fast delivery.

● 32 inch HD touch screen supporting advertisement playing, interaction.

● New upgraded slots design,enlarge capacity.

● Crawler-type receiving goods:Double capacity than same products.

● Steady delivery: soup etc.can be sold.

● Microwave heating module:advanced water cooling system.

● Humanized design: No need to bend, take out with reminding light,automatic door.

● Remote temperature control ,intelligent manage-ment anytime,anywhere.

● Compatible with different payment options.Wechat Pay, Alipay, notes, coins,credit card, face-recognition, etc.

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Capacity Kapacitet i madh, deri në 160 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 32 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-CFM-4C (H32)
Masat H: 1940 mm, W: 1220 mm, D: 1015 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    450 kg
temperaturë   4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje 30
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitet Copa 60-160
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqija Normal 80 W  Ngrohja 3000 W
fakultativ Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


HETIM