EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605592882873266.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784021721234.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784021554872.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784020685053.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784027915242.png

Zoomgu Makinë e Shitjes së Kokosit të Zgjuar të Përshtatur

Kjo është makina jonë e shitjes së kokosit. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk duhet të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 78 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, Gje: 1250 mm, D: 980 mm

Kapaciteti: 78 copë

Modeli: ZG-MYZ (23.6HP)


karakteristika

Basket Pozicionimi automatik i shportës së kokosit, i qëndrueshëm dhe i sigurt.

Function Funksioni i dezinfektimit UV

Area Zonë e mbledhjes së humanizuar me drita kujtuese, derë automatike.

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. shënime, monedha, karta krediti, portofol elektronik, njohje e fytyrës, etj.

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 78 produkte.

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 23.6 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-MYZ (23.6HP)
MasatH: 1940 mm, W: 1250 mm, D: 980 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   430 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje78
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetcopë 78
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormal 150 W  Ftohje: 800W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM