EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403826241724.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403826712780.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403825934871.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403828315121.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403828410728.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1652403831905370.jpg

Makina shitëse Zoomgu-Cupcake Ekran reklamimi me prekje 55 inç

Me një ekran LCD 49 inç, mund të luhen video dhe fotografi në formate të ndryshme. ●Përshtat modelin ndërkombëtar të standardeve MDB, në përputhje me standardin ndërkombëtar të DEX dhe mund të mbështesë pajisje të ndryshme periferike standarde ndërkombëtare. ●Mbështetja WeChat, alipay, pagesa e krahut, pagesa jingdong, mund të marrë shënime, MONEDHA, funksionin e ndryshimit të monedhës. ●Sistemi i kontrollit të mikrokompjuterit ka kërkime inteligjente të të dhënave, statistika, kontabilitet, diagnostikim të defekteve dhe funksione të tjera të menaxhimit. ●Platforma e fuqishme e menaxhimit të shërbimit cloud mund të kontrollojë informacionin e shitjeve dhe statusin e funksionimit të secilës makinë shitëse nga interneti në çdo kohë dhe kudo. ●Teknologjia e patentuar mundëson që dyert e vetme të mbyllen vetë.

Informacion për parametrat
karakteristika

Me një ekran LCD 49 inç, mund të luhen video dhe fotografi në formate të ndryshme.
● Miratoni modelimin ndërkombëtar të standardit MDB, konform standardit ndërkombëtar të DEX, dhe mund të mbështesin periferikësh të ndryshëm të standardeve ndërkombëtare.
● Mbështetja WeChat, alipay, pagesa e krahut, pagesa jingdong, mund të marrë shënime, SHOKT, funksion të ndryshimit të monedhës.
System Sistemi i kontrollit të mikrokompjuterit ka kërkesë inteligjente të të dhënave, statistika, kontabilitet, diagnostikimin e gabimeve dhe funksione të tjera të menaxhimit.
● Platforma e fuqishme e menaxhimit të shërbimit cloud mund të kontrollojë informacionin e shitjeve dhe statusin e funksionimit të çdo makinerie shitëse nga Interneti në çdo kohë dhe kudo.
Technology Teknologjia e patentuar lejon që dyert e qelizave të vetme të mbyllen.
Door Dera e qelqit adopton tre shtresa xhami të trashë vakumi, të cilat mund të parandalojnë funksionin e mjegullës dhe të garantojnë ftohjen.
● Pa ftohje për mbrojtjen e mjedisit fluor. Modul i pavarur i ftohjes, mirëmbajtja e fajit është i përshtatshëm.
Mbrojtja e rrjedhjes.
. Sistemi standard i inspektimit të shpërndarjes së hekura.
● Frigorifer i ngurtë rrethues dhe shpejtësia uniforme e ftohjes, shtresa izoluese super e trashë, ruajtja e shpejtë e ngrirjes, kursimi i energjisë dhe më ekonomik.
● Mund të shesë ushqime të ngrira, ushqim deti, mish dhe mallra të tjera.

specifikimet
ZG-D900-9C (55SP)
Masat H: 1882 mm, W: 1163 mm, D: 911 mm
Sistemi i Pagesave Bill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë    340 kg
temperaturë   4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje 54 
furnizimi me energji elektrike  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
Kapaciteti Copa 300-800
Ndërfaqja standarde  MDB / DEX / RS232
garanci 1Year
Fuqia Normale  45 W  Frigorifer 465 W
Fakultative Wechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës me kartë anëtarësimi/kartë IC
Aplikime Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, stacioni i metrosë, aeroporti, hoteli, spitali, qendra tregtare etj.,


Detaje

HETIM