EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436553490078.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436554481418.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436554457243.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436557720316.jpg

Makinë inteligjente për shitjen e ushqimeve të ngrira

Kjo është makina jonë e shitjes së ushqimit të ngrirë. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Konsumatorët që njerëzit nuk duhet të përkulen për të marrë produktet e tyre nga makineria. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, Gje: 1375 mm, D: 875 mm

Kapaciteti: 270-500 copë

Modeli: ZG-FEL-9C (V22) -LD


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 160 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

Ekran me prekje me rezolucion të lartë 22 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-FEL-9C (V22) -LD
MasatH: 1940 mm, W: 1375 mm, D: 875 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   400 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
PërzgjedhjeDeri në 54
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 270-500
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormal 45 W  Frigorifer 1430 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


HETIM