EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470031397804.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470051952467.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470052785570.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470052102500.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470053910063.jpg

Zoomgu OEM / ODM Makinë e Shitjes së Ushqimeve të freskëta

Kjo është makina jonë e shitjes së ashensorit. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makineritë tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për të kënaqur klientin dhe për të sjellë më shumë të ardhura.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1992 mm, Gje: 1747 mm, D: 1000 mm

Kapaciteti: 400-500 copë

Modeli: ZG-CFS-8V (V22)


karakteristika

● Mund të shesë pije, meze të lehtë, sallatë, perime etj ...

● Në gjendje të mbështesë mekanizmin e pagesës së pranuesit të monedhës dhe kartëmonedhës dhe lexuesit të kartave për mbështetjen në prerjet e CAD

● Një zotëri dhe dy skllevër

Mechanism Mekanizëm dy rripash në 7 rafte

Screen Ekran me prekje në madhësi 22 inç, duke luajtur emrin e të gjithë mallrave, çmimet, monedhat, fotot ose videot dhe fotografitë ose videot e reklamave.

● Mbështetje për shitjen e perimeve, frutave, pijeve, qumështit, mishit në mënyrë paketimi

Mechanism Mekanizmi i ngritjes për mbështetjen e shitjes së produkteve të freskëta që janë në paketim

Container Enë jeshile e cila duket më miqësore me mjedisin

. Çmimi dixhital

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Refrige sistemi i pavarur i ftohjes, i lehtë për tu mirëmbajtur

Comp Kompresor i importuar me efekt më të mirë frigoriferik 

specifikimet
ZG-CFS-8V (V22)
MasatH: 1992 mm, W: 1747 mm, D: 1000 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   600 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje60 
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 400-500
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormale 50 W  Frigorifer 800 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
Aplikimet:Shkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM