EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731100663141.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731101964176.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731099299130.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731104105008.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731105958569.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1628731104566467.jpg

Makinë shitjeje me ushqim të freskët Ashensor me sallatë frutash Zoomgu

Kjo është makina jonë e shitjes së ashensorit. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makineritë tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për të kënaqur klientin dhe për të sjellë më shumë të ardhura.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, W: 1624 mm, D: 850 mm

Kapaciteti: 360 copë

Modeli: ZG-D900-11L (32SP)


karakteristika

System Sistemi i ngritjes mund të shesë produkte të brishta.
● Me sistemin e ashensorit, mund të shesë Produkte të brishta, ushqime të freskëta, të tilla si pije në shishe qelqi / kanaçe / shishe / kuti / pako të butë - Trup i shkumëzuar nga poliuretani dhe kompresor i importuar Embraco.
System Sistemi i mbrojtjes nga rrjedhja e energjisë siguron drejtimin e sigurt të makinave të Zoomgu
Platform Platforma cloud mbështet kontrollin në distancë të të dhënave të makinerive dhe statusit të punës.
Standards Standardet e aplikuara MDB & DEX, duke mbështetur pajisjet periferike të standardizuara universale.

Ndryshe nga modelet e vjetra, Me butonin e fundit të kthimit të monedhës për të eleminuar butonin.

karakteristika
* Sistem ultra i butë dhe i shpejtë i ashensorit i përshtatshëm për shitjen e produkteve të brishta
* Heqja e lehtë e njësisë ftohëse për mirëmbajtje ose riparime (njësia del nga përpara)
* Ka ndërfaqen më miqësore për përdoruesit (për programim të thjeshtë dhe ndryshimin e cilësimeve) çmime etj
* Protokolli Dex për telemetrinë dhe sistemet e pagesave pa para (Paypass, pagesa Android, Tap n go, etj)
* Sistemi i rënies së sensorit për shpërndarjen e garantuar ose paratë e kthyera automatikisht
* Hapja e derës 90 gradë për rimbushje më të lehtë
* Ndriçim LED (super i ndritshëm)
* Rregullimi i thjeshtë spiral thjesht tërheq dhe kthesë (nuk ka nevojë për të hequr tabaka)
* Tastiera e stilit ATM për forcë dhe besueshmëri
* Rafte të rregullueshme që u përshtaten nevojave dhe produkteve tuaja

specifikimet
ZG-D900-11L (32SP)
MasatH: 1940 mm, W: 1624 mm, D: 850 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   420 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje60 
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetcopë 360
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
FuqijaNormale 60 W  Frigorifer 480 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje


HETIM