EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470161898169.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470180814068.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470180849716.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470181997951.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470182168584.jpg

Makinë shitëse për ashensorë të sallatës me fruta

Kjo është makina jonë e shitjes së ashensorit. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makinat tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për klientët tuaj të lumtur dhe të kënaqur.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 2040 mm, Gje: 3140 mm, D: 1000 mm

Kapaciteti: 800-1000 copë

Modeli: ZG-CFS-8V-L / R (V22)


karakteristika

● Mund të shesë pije, meze të lehtë, sallatë, perime etj ...

● Në gjendje të mbështesë mekanizmin e pagesës së pranuesit të monedhës dhe kartëmonedhës dhe lexuesit të kartave për mbështetjen në prerjet e CAD

● Një zotëri dhe dy skllevër

Mechanism Mekanizëm dy rripash në 7 rafte

Screen Ekran me prekje në madhësi 22 inç, duke luajtur emrin e të gjithë mallrave, çmimet, monedhat, fotot ose videot dhe fotografitë ose videot e reklamave.

● Mbështetje për shitjen e perimeve, frutave, pijeve, qumështit, mishit në mënyrë paketimi

Mechanism Mekanizmi i ngritjes për mbështetjen e shitjes së produkteve të freskëta që janë në paketim

Container Enë jeshile e cila duket më miqësore me mjedisin

. Çmimi dixhital

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

System Sistemi i pavarur i ftohjes, i lehtë për tu mirëmbajtur

Comp Kompresor i importuar me efekt më të mirë frigoriferik 

specifikimet
ZG-CFS-8V-L / R (V22)
MasatH: 2040 mm, W: 3140 mm, D: 1000 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   1100 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
PërzgjedhjeDeri në 120 
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 800-1000
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormale 50 W  Frigorifer 1600 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM