EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370195781946.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201472293.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201247713.jpg

Zoomgu Makinë e Shitjes së Pijeve Popullore

This is our most popular drink machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar dhe zhvilluar një mënyrë të përshtatshme për t'iu përgjigjur nevojave të publikut. Makinat tona të shitjes me kombinim me kapacitet të lartë ju lejojnë t'u siguroni klientëve tuaj zgjedhje të shumëfishta të produkteve për klientët tuaj të lumtur dhe të kënaqur.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Size: H:1935mm, W:1240mm, D:870mm

Kapaciteti: 400-500 copë

Model: ZG-CCH-10N(V10)


karakteristika

Me levën e fundit të kthimit të monedhës për të eleminuar bllokimin e butonave si në modelet e vjetra

● Adjustable slot fits for different drinks.
● Capable of intelligent data checking, statistics, calculating, self-diagnosis, etc.
● Polyurethane foaming body & imported Embraco compressor.
Platform Platforma cloud mbështet kontrollin në distancë të të dhënave të makinerive dhe statusit të punës.
Standards Standardet e aplikuara MDB & DEX, duke mbështetur pajisjet periferike të standardizuara universale.

* Easy removal of the cooling unit for maintenance or repairs (unit comes out from the front)
* Has the most user friendly interface (for easy programming & changing settings) pricing etc
* DEX protocol for telemetry and cashless payment systems (VNpay, paypass, android pay ,tap n go , etc)
* Drop sensor system for guaranteed delivery or money returned automatically
* 90 degree door opening for easier refilling
* LED lighting (super bright)
* Easy spiral adjusting just pull & twist (no need to remove tray)
* ATM style keypad for strength and reliability
* Adjustable shelving to suit your needs and products

specifikimet
ZG-CCH-10N (V10)
MasatH:1935mm, W:1240mm, D:870mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   350 kg
temperaturë  4-25 ° C (rregullueshme)
Zgjedhje60 
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitetCopa 400-500
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormal 65W  Refrigerated 425W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


HETIM