EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066931258848.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066932398697.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066932305692.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066933142492.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066934740031.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1647066934553534.jpg

Makinë shitëse kafeje tavoline Zoomgu

Kjo është makina jonë e shitjes së kafesë me fasule. Grini sapo fasule kafeje në vend, duke përvetësuar materiale me cilësi të lartë. Përbërës të ndryshëm janë në dispozicion për të përmbushur kërkesat e njerëzve me shije të ndryshme.
Nxjerrë nga presioni i lartë dhe temperatura e lartë, Uji i nxehtë në 92 gradë Celsius, temperatura më e mirë për kafe. Kanistrat shpërndahen shpejt, pesha e pluhurit të kafesë për çdo filxhan kontrollohet rreptësisht për të garantuar shijen më të mirë. Ndërrimi i shpejtë midis kovës së ujit dhe drejtimit ujë, 160 filxhanë të furnizuar çdo herë.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 810 mm, Gje: 500 mm, D: 450 mm

Kapaciteti: 140 gota

Modeli: ZG-NCF-4N (v10.1)

karakteristika

Gr Mulli i fasuleve të kafesë: Fasule kafeje të freskëta të bluara, në vend duke i bërë fasulet e kafesë në pije kafeje, rregullimin e fitnesit për bluarjen e pluhurit të kafesë.

● I rregullt: procesi i dukshëm i funksionimit përmes vitrinës së xhamit.

● Shumëllojshmëri: 6 kuti materiale për përbërësit si: qumësht, pluhur Coco, sheqer, pluhur çaji, pluhur limoni, etj.

● Inteligjente: Operacion automatik mekanik me teknologji të lartë me shpërndarjen e krahut robot.

● Sigurt: Dera anti-fiksuese që parandalon fiksimin e duarve.

● I përshtatshëm: Vizualizimi i blerjes së ekranit me prekje rrit përvojën e shkëlqyer të blerjes.

● E shijshme: Teknologjia e lartë e nxjerrjes së presionit e mban ushqimin e kafesë dhe i jep shije natyrore të butë.

● Kundër vjedhjes: dera e integruar kundër vjedhjes me bllokim elektronik.

● Precision: Sensori i peshimit me precizion të lartë kontrollon secilën filxhan kafeje duke siguruar garantimin e qëndrueshëm.

● E saktë: Uji i nxehtë në 92 gradë Celsius, temperatura më e mirë për kafe.

● Anti-bllokim: rreshtat e materialit pluhur të rrëshqitur shpejt dhe rruga e thatë shmang bllokimin.

● Furnizimi me ujë: Uji në shishe dhe uji ndërrohen lehtë.

● Më shumë gota: 4 kova për të mbajtur gota, 160 gota gjithsej.

● Me kapak: Portabël dhe pa derdhje.

specifikimet
ZG-NCF-4N (V10.1)
MasatH: 810 mm, W: 500 mm, D: 450 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   115 kg
Making Time  Rreth të 60-ave

Fasule kafeje 

plesht

1.2kg
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
Bombola të menjëhershme4L*2+2L*1
Sistemi i birrës7-16 g pluhur
garanci1Year
FuqijaNormale 40 W  Ngrohja 3000 W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM