EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604559178123666.jpg

Zoomgu Makinë shitëse për kafe dhe filxhanë

Kjo është makina jonë e shitjes së petëve me filxhanë. Isshtë e përkryer për vendet e mbushura me pakicë, dyqanet e komoditetit, ose kudo që hapësira e dyshemesë të jetë premium.
Isshtë krijuar sipas ergonomikut dhe konsumatorët nuk kanë pse të përkulen kur marrin produktet e tyre nga makineria. Kjo makinë ka një kapacitet prej 300-800 artikujsh që u nënshtrohen madhësive të produkteve. Mund të plotësojë kërkesat funksionale të konsumatorëve dhe nevojat psikologjike.
Porositni makinat tuaja me porosi Zoomgu sot! Bëhuni i pari në industri që zotëron këto makina shitje të shëndetshme.

Informacion për parametrat

Madhësia: H: 1940 mm, Gje: 1400 mm, D: 790 mm

Kapaciteti: Të gjitha petët e kupave 150 copë, kafe 130 gota

Modeli: ZG-60GC4 (19SP)


karakteristika

● Në përputhje me opsione të ndryshme pagese. Wechat Pay, Alipay, shënime, monedha, kartë krediti, njohje fytyre, etj.

System Sistemi i vinçit që në mënyrë efektive mund të parandalojë dëmtimin e produkteve (kur shpërndahen

Door Derë automatike me sensor për të parandaluar që produktet / duart të mbërthehen.

Window Dritare e madhe me pamje të plotë me xham të zbutur (anti-shpërthim, anti-vandalizëm dhe i qëndrueshëm).

Capacity Kapacitet i madh, deri në 300 produkte (në varësi të dimensioneve të tyre).

Slots lojëra elektronike universale, të pajtueshme me një gamë të gjerë produktesh.

Ekran me rezolucion të lartë 19 inç, përvojë e lehtë dhe e përshtatshme për blerje dhe e pajtueshme me reklamat.

specifikimet
ZG-60GC4 (19SP)
MasatH: 1940 mm, W: 1400 mm, D: 790 mm
Sistemi i PagesaveBill, monedhë, monedhë bombol me vrimë nxjerrëse (MDB Protocol)
peshë   440 kg
temperaturë  4-50 ° C (rregullueshme)
PërzgjedhjeDeri në 60
furnizimi me energji elektrike AC 110V/220~240V, 50/60HZ
kapacitettë gjithë  petë filxhani 150 copë, kafe Kupat 130
Ndërfaqja standarde MDB / DEX / RS232
garanci1Year
FuqijaNormal 85 W, Frigorifer 505 W, Ngrohja 1800W
fakultativWechat QR Pay, Ali QR Pay, funksionet e pagesës së kartës së anëtarësimit / kartës IC
AplikimeShkolla, banka, zyra, fabrika, parku, metroja stacioni, aeroporti, hoteli, spitali, qendër tregtare etj.,


Detaje

HETIM