EN
Të gjitha kategoritë
EN

[email mbrojtur]

Përparësitë

Hunan Zhonggu Science & Technology Co, Ltd, një nga fabrikat më të mëdha të makinerive të shitjes në Kinë, ka impiante me më shumë se 200,000 metra katrorë, asete fikse deri në më shumë se 500 milion RMB, ka miqësinë e vet të linjës automatike të spërkatjes - ambienti, linja e montimit, linja e prodhimit të fletëve dhe linja e prodhimit të formimit të injeksionit, dyqani i mykut, kapaciteti vjetor deri në 300,000 njësi.