EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389573183837.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389578585378.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604389579786622.jpg

Комбинирана вендинг машина со екран на допир

This is our big touch screen(49 inches) vending machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1927 мм, Ш: 1005 мм, Д: 892 мм

Капацитет: 240-600 парчиња

Model: ZG-D720-8C(50SP)

Карактеристики

Со најновата лост за враќање на монетата да се елиминира заглавување на копчињата како кај постарите модели

Sl Слот за прилагодување одговара на различни закуски и пијалоци.
● 49 inches touch screen, showing an amazing human-machine interactive interface and bringing
операција на хуманизирани интеракции.
● With the electrical demisting system
● Облак платформа поддржува далечинско проверување на податоците на машините и работниот статус.
● Применети стандарди MDB & DEX, поддржувајќи ги универзалните стандардизирани периферни уреди.

* Кабинет со висока јачина и обложен прав со целосно изолиран материјал, енергетски ефикасна единица за продажба.
* Двојни спирали на фиоки за чипови.
* Секој послужавник се навалува за 45 степени за брзо и лесно вчитување.
* Поделба и висина на фиоката што може да се прилагоди.
* Безбедна / заклучена кутија за готовина.
* Со сензор за температура (прилагодлив од 4 до 25 степени Целзиусови) Модуларен систем за ладење, лесен за одржување.
* Со сензор за пад / Vend Assure TM / сензори за венд / систем за гарантирана испорака. (држи кредит додека не се испорача производот).
* Систем за далечинско следење GPRS, обезбедува информации во живо во реално време.
* Стаклен грејач вграден на стакло за да се спречи кондензација на влага.
* Одличен сооднос на капацитет и големина.
* Флексибилен распоред за закуска, свежа храна, конзерви и шишиња.
* Енергетски ефикасен компресор, итн.
* Систем за ладење со ладилно средство R134a, може да ги исполни условите на ROHS.
* Целосна технологија за пенење, формирана 40мм, поцврста и подобра изолација на температурата.

спецификации
ZG-D720-8C (50SP)
големина Н: 1927 mm, Ш: 1005 mm, D: 892 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    320 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 60 
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 240-600 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 60 W  Ладилник 458 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање