EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476813755707.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476812797521.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476813186262.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476816266041.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476819846736.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476817396812.jpg

Комбо-вендинг машина без ладење

Ова е нашата машина за продажба на закуски. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот на врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 210-300 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1960 мм, Ш: 1261 мм, Д: 771 мм

Capacity: All beverages 21-300 pcs

Модел: ZG-S800-10C (22SP)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

● With 8 inch LCD screen to display videos & pictures with 4G.

● Со сензор за пад што треба да се посвети ако успешно испорача.

●  Со метална тастатура да изберете производи. 

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 300 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

спецификации
ZG-S800-10C (22SP)
големинаН: 1960 mm, Ш: 1261 mm, D: 771 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   220 кг
Избори60
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитетAll beverages 21-300 pcs
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 49 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање