EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476740785182.png
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476739681845.png
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476738436795.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476740168108.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476741240011.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604476743430024.jpg

Комбо-вендинг машина без ладење

This is our snacks vending machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 300-800 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1121 мм, Д: 771 мм

Capacity: About 300 pcs snacks

Model: ZG-S800-10


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

● Со 8 инчен ЛЦД-екран за прикажување видеа и слики со 4G.

● Со сензор за пад што треба да се посвети ако успешно испорача.

●  Со метална тастатура да изберете производи. 

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 300 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

спецификации
ZG-S800-10
големина Н: 1940 mm, Ш: 1121 mm, D: 771 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    200 кг
Избори 60
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет About 300 pcs snacks
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 29 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање