EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384010341317.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384018511792.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604384019220638.jpg

Комбинирана машина за закуски и пијалоци

Ова е нашата машина за вендинг со екран на допир. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Size: 1940mm, W:1294mm, D:870mm

Капацитет: 300-800 парчиња

Model: ZG-CSC-10C(V22)(BA01)

Карактеристики

Со најновата лост за враќање на монетата да се елиминира заглавување на копчињата како кај постарите модели

Sl Слот за прилагодување одговара на различни закуски и пијалоци.
Inch 22 инчен екран на допир, прикажува неверојатен интерактивен интерфејс човек-машина и носи
операција на хуманизирани интеракции.
● Со системот за електрично уништување.
● Контролната табла користи 3D дизајн и индикаторното светло се користи на дупките на монетата.
● Облак платформа поддржува далечинско проверување на податоците на машините и работниот статус.
● Применети стандарди MDB & DEX, поддржувајќи ги универзалните стандардизирани периферни уреди.

* Кабинет со висока јачина и обложен прав со целосно изолиран материјал, енергетски ефикасна единица за продажба.
* Безбедна врата со обвивки околу себе и LED осветлување.
* Троен застаклен прозорец за гледање.
* Двојни спирали на фиоки за чипови.
* Секој послужавник се навалува за 45 степени за брзо и лесно вчитување.
* Поделба и висина на фиоката што може да се прилагоди.
* Безбедна / заклучена кутија за готовина.
* Со сензор за температура (прилагодлив од 4 до 25 степени Целзиусови) Модуларен систем за ладење, лесен за одржување.
* Со сензор за пад / Vend Assure TM / сензори за венд / систем за гарантирана испорака. (држи кредит додека не се испорача производот).
* Систем за далечинско следење GPRS, обезбедува информации во живо во реално време.
* Стаклен грејач вграден на стакло за да се спречи кондензација на влага.
* Одличен сооднос на капацитет и големина.
* Флексибилен распоред за закуска, свежа храна, конзерви и шишиња.
* Енергетски ефикасен компресор, итн.
* Систем за ладење со ладилно средство R134a, може да ги исполни условите на ROHS.
* Целосна технологија за пенење, формирана 40мм, поцврста и подобра изолација на температурата.

спецификации
ZG-CSC-10C (V22) (BA01)
големинаН: 1940мм, Ш: 1294мм, Д: 870мм
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   300 кг
температура  4-25 ° C (прилагодлив)
Избори60 
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет300-800 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 42 W  Ладилник 510 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање