EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899621733442.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899620365541.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899621818196.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899622815392.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899622583524.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1637899623894521.jpg

Zoomgu Unmanned Store Intelligent Micro Market Vending Machine

Ова е нашата интелигентна автомат. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономската и потребата на потрошувачите дека луѓето не мора да се наведнат за да ги земат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 539 ~ 819 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Size: H:1992 mm, W:2860 mm, D:930 mm

Капацитет: 1587 компјутери(according to the size of goods)

Model: ZG-НММ-16V(V22)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.


спецификации

ZG-NMM-16V(V22)

големина

H: 1992 мм, Ш:2860 mm, D:930 mm

Систем на плаќање

Bill, Coin, Credit Card,Cashless Payment, QR Code Payment etc.

Тежина   

710 кг

температура  

6-25 ° C (прилагодлив)

Избори

6 shelves with 28 slots each shелф

Напојување 

AC 110V~240V, 50/60HZ

капацитет

1587 компјутери(according to the size of goods)

Факултативна

Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка

апликации

School,bank,office,factory,park,subway station,airport,hotel,hospital, shopping mall etc.


детали за


Испраќам барање