EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604385968804164.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604385990969578.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604385991952197.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604385991105938.jpg

Zoomgu Интелигентна машина за продажба на микро пазарот

Ова е нашата интелигентна автомат. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономската и потребата на потрошувачите дека луѓето не мора да се наведнат за да ги земат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 539 ~ 819 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1970 мм, Ш: 1440 мм, Д: 980 мм

Капацитет: 539-819 парчиња

Модел: ZG-CMX-10N (V22)

Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 819 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Screen 22 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-CMX-10N (V22)
големина Н: 1970 mm, Ш: 1440 mm, D: 980 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    516 кг
температура   6-25 ° C (прилагодлив)
Избори До 77 артикли
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 539-819 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 60 W  Ладилник 700 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање