EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604386659339714.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604386646347457.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604386659386449.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604386660281201.jpg

Zoomgu Интелигентна машина за продажба на роботи за микро маркет плус

Ова е нашата интелигентна автомат. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономската и потребата на потрошувачите дека луѓето не мора да се наведнуваат за да ги земат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 833 ~ 1188 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1970 мм, Ш: 1928 мм, Д: 980 мм

Капацитет: 833-1188 парчиња

Модел: ZG-CMX-13N (V22)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 1188 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Screen 22 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-CMX-13N (V22)
големинаН: 1970 mm, Ш: 1928 mm, D: 980 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   670 кг
температура  6-25 ° C (прилагодлив)
Избори119
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет833-1188 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 100 W  Ладилник 800 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање