EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605535784562216.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605535784807350.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605535784432739.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1605535787988994.jpg

Автоматска продажба на маски за дезинфекција на идови

Ова е нашата wallидна машина за вендинг. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 150 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1121 мм, Д: 771 мм

Капацитет: Околу 900 парчиња

Модел: ZG-NSC-2N (H22)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, кредитна картичка, итн.

● Со 22 инчен ЛЦД-екран за прикажување видеа и слики со 4G.

● Со сензор за пад што треба да се посвети ако успешно испорача.

● Со метална тастатура да изберете производи. 

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 150 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

спецификации
ZG-NSC-2N (H22)
големина Н: 1940 mm, Ш: 1121 mm, D: 771 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    117 кг
Избори 60
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет Околу 150 парчиња
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 29 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање