EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604478115119815.jpg

Zoomgu маска за лице ППЕ машина за продажба

Ова е нашата машина за продажба на маски (со екран на допир). Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 900 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1960 мм, Ш: 1261 мм, Д: 771 мм

Капацитет: Околу 900 парчиња

Модел: ZG-S800-10C (22SP)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

● Со сензор за паѓање да се посвети ако е успешно испорачан.

●  Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Со 21.5 инчен екран на допир за прикажување видеа и слики

Со Андроид систем, 7.1 верзија 

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 900 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

спецификации
ZG-S800-10C (22SP)
големинаН: 1960 mm, Ш: 1261 mm, D: 771 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   220 кг
Избори60
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитетОколу 900 парчиња
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 49 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање