EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605596103959582.jpg

Zoomgu мека машина за продавање сладолед

Ова е нашата машина за продажба на сладолед. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот за кој се плаќа премија.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1800 мм, Ш: 1210 мм, Д: 800 мм

Capacity: 100-120 cups(90L)

Model: ZG-ICEC-133(32HP)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

Screen 22 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-ICEC-133 (32HP)
големина Н: 1800 mm, Ш: 1210 mm, D: 800 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    260 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 54
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 100-120 cups(90L)
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Стенд-бај 200 W  Издавање 1800 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање