EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394628495164.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394636868633.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604394636776233.jpg

Паметна машина за вендирање со сладолед

Ова е нашата машина за продажба на сладолед. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот за кој се плаќа премија.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1800 мм, Ш: 740 мм, Д: 800 мм

Капацитет: 100 чаши (90L)

Модел: ZG-ICE-D-133XJ01


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

Screen 22 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-ICE-D-133XJ01
големинаН: 1800 mm, Ш: 740 mm, D: 800 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   260 кг
температура  4-25 ° C (прилагодлив)
Избори54
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет100 чаши (90 литри)
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќСтенд-бај 200 W  Издавање 1800 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање