EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604500289858306.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391160611383.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391165129378.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604391166895750.jpg

Zoomgu машина за вендинг со јадење топла храна

Ова е нашата машина за вендинг со топла храна. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 833 ~ 1188 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1220 мм, Д: 1015 мм

Капацитет: 60-160 парчиња

Model: ZG-CFM-4C(H32)

Карактеристики

● Low failure rate, fast delivery.

● 32 inch HD touch screen supporting advertisement playing, interaction.

● New upgraded slots design,enlarge capacity.

● Crawler-type receiving goods:Double capacity than same products.

● Steady delivery: soup etc.can be sold.

● Microwave heating module:advanced water cooling system.

● Humanized design: No need to bend, take out with reminding light,automatic door.

● Remote temperature control ,intelligent manage-ment anytime,anywhere.

● Compatible with different payment options.Wechat Pay, Alipay, notes, coins,credit card, face-recognition, etc.

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем капацитет, до 160 производи (предмет на нивните димензии).

Screen 32 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-CFM-4C (H32)
големина Н: 1940 mm, Ш: 1220 mm, D: 1015 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    450 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 30
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 60-160 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 80 W  Греење 3000 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање