EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1605592882873266.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784021721234.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784021554872.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784020685053.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606784027915242.png

Прилагодена паметна машина за продажба на кокос од Zoomgu

This is our coconut vending machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 78 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1250 мм, Д: 980 мм

Капацитет: 78 парчиња

Model: ZG-MYZ(23.6HP)


Карактеристики

● Coconut basket automatic positioning,steady and safe.

● UV disinfection function

● Humanized collection area with reminding lights,automatic door.

● Compatible with different payment options. notes, coins,credit card, e-wallet, face-recognition, etc.

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Large capacity, up to 78 products.

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Screen 23.6 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-MYZ (23.6 HP)
големина Н: 1940 mm, Ш: 1250 mm, D: 980 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    430 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 78
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 78 компјутери
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 150W  Refrigeration:800W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање