EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469766122665.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469765838562.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469756828786.jpg

Машина за продажба на сладолед од замрзната храна Zoomgu

Ова е нашата машина за вендинг замрзната храна. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот на врвна цена.
Потрошувачите што луѓето не мора да се наведнат за да ги земат своите производи од машината. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1836 мм, Ш: 846 мм, Д: 642 мм

Капацитет: 90-150 парчиња

Model: ZG-FSC-5G(10SP)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем капацитет, до 150 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Screen 10 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-FSC-5G (10SP)
големина Н: 1836 mm, Ш: 846 mm, D: 642 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    180 кг
температура   -18 - -25°C(adjustable)
Избор до  54
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 90-150 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 20 W  Ладилник 700 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање