EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436553490078.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436554481418.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436554457243.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1606436557720316.jpg

Паметна машина за продажба на замрзната храна

This is our frozen food vending machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Consumers that people donot have to bend down to pick up their products from the machine. It can meet both consumers’ functional demands and psychological needs.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1375 мм, Д: 875 мм

Капацитет: 270-500 парчиња

Model: ZG-FEL-9C(V22)-LD


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 160 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Screen 22 инчен екран на допир со висока резолуција, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-FEL-9C (V22) -LD
големина Н: 1940 mm, Ш: 1375 mm, D: 875 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    400 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избор До 54
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 270-500 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 45 W  Ладилник 1430 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање