EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470031397804.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470051952467.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470052785570.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470052102500.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470053910063.jpg

Zoomgu OEM / ODM машина за продажба на свежа храна

Ова е нашата машина за продажба на лифтови. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи за да го задоволите клиентот и да донесете поголем приход.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1992 мм, Ш: 1747 мм, Д: 1000 мм

Капацитет: 400-500 парчиња

Model: ZG-CFS-8V(V22)


Карактеристики

● Can sell drinks, snacks,salad, vegetables and etc...

● Able to support for payment mechanism of coin and bill acceptor and card reader for supporting in denomination of CAD

● One master and two slaves

● Dual belt mechanism in 7 shelves

● Touch screen in 22-inch size, playing all commodities' name, prices, currencies, pictures or videos and advertisement pictures or videos.

● Supporting for selling for vegetables, fruits, drinks, milk, meat in box package way

● Lift mechanism for supporting selling crisp products that are in package

● Green container which looks more environment friendly

● Digital price tag

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● ndependent refrigeration system, easy to maintenance

● Imported compressor with better refrigerate effect 

спецификации
ZG-CFS-8V (V22)
големина Н: 1992 mm, Ш: 1747 mm, D: 1000 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    600 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 60 
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 400-500 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 50 W  Ладилник 800 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
Апликации: Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање