EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604387710123484.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604387734290691.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604387734187583.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604387735957505.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604387735691684.jpg

Зумгу машина за целосна покривка на машини за вашини за здрава храна

Ова е нашата машина за продажба на лифтови. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1882 мм, Ш: 1163 мм, Д: 911 мм

Капацитет: 300-800 парчиња

Модел: ZG-D900-9C (55SP)


Карактеристики

System Лифт системот може да продава кревки производи.
● Со систем за лифт, може да се продаваат кревки производи, свежа храна, како што се пијалоци во стаклени шишиња / лименки / шишиња / кутии / меко пакување - тело за пенење од полиуретан и увезен компресор Ембрако.
System Системот за заштита при протекување на електрична енергија обезбедува безбедно работење на машините на Zoomgu
● Контролната табла користи 3D дизајн и индикаторното светло се користи на дупките на монетата.
● Облак платформа поддржува далечинско проверување на податоците на машините и работниот статус.
● Применети стандарди MDB & DEX, поддржувајќи ги универзалните стандардизирани периферни уреди.

За разлика од постарите модели, со најновата рачка за враќање на монетата за да се елиминира копчето.

Карактеристики

Full cover 55 inch touching screen, Built-in  user friendly shopping software* Ultra smooth & fast elevator system suitable for vending fragile products
* Лесно отстранување на единицата за ладење за одржување или поправки (единицата излегува однапред)
* Има најмногу лесен интерфејс (за лесно програмирање и менување на поставките) цени итн
* Декс протокол за телеметрија и безготовински платни системи (Paypass, Android pay, Tap n go, итн.)
* Систем за паѓање на сензори за гарантирана испорака или автоматски враќање на парите
* Отворање на вратата од 90 степени за полесно полнење
* LED осветлување (супер светло)
* Лесно прилагодување на спиралата само повлечете и извртувајте (нема потреба да се вади фиоката)
* Тастатура во стилот на банкомат за јачина и сигурност
* Поставување полици за да одговараат на вашите потреби и производи

спецификации
ZG-D900-9C (55SP)
големина Н: 1882 mm, Ш: 1163 mm, D: 911 mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    340 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 54 
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 300-800 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Нормално 45 W  Ладилник 465 W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање