EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470161898169.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470180814068.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470180849716.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470181997951.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604470182168584.jpg

Комбинирана машина за продажба на лифтови од овошна салата

Ова е нашата машина за продажба на лифтови. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 2040 мм, Ш: 3140 мм, Д: 1000 мм

Капацитет: 800-1000 парчиња

Model: ZG-CFS-8V-L/R(V22)


Карактеристики

● Can sell drinks, snacks,salad, vegetables and etc...

● Able to support for payment mechanism of coin and bill acceptor and card reader for supporting in denomination of CAD

● One master and two slaves

● Dual belt mechanism in 7 shelves

● Touch screen in 22-inch size, playing all commodities' name, prices, currencies, pictures or videos and advertisement pictures or videos.

● Supporting for selling for vegetables, fruits, drinks, milk, meat in box package way

● Lift mechanism for supporting selling crisp products that are in package

● Green container which looks more environment friendly

● Digital price tag

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Independent refrigeration system, easy to maintenance

● Imported compressor with better refrigerate effect 

спецификации
ZG-CFS-8V-L / R (V22)
големинаН: 2040 mm, Ш: 3140 mm, D: 1000 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   1100 кг
температура  4-25 ° C (прилагодлив)
ИзборДо 120 
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет800-1000 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 50 W  Ладилник 1600 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање