EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469850666882.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469843407014.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604469850136824.jpg

Комбинирана машина за продажба на лифтови од овошна салата

Ова е нашата машина за продажба на лифтови. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1970 мм, Ш: 1330 мм, Д: 850 мм

Капацитет: 360 парчиња

Model: ZG-CEL-11C(V10..1)


Карактеристики

System Лифт системот може да продава кревки производи.
● Со систем за лифт, може да се продаваат кревки производи, свежа храна, како што се пијалоци во стаклени шишиња / лименки / шишиња / кутии / меко пакување - тело за пенење од полиуретан и увезен компресор Ембрако.
System Системот за заштита при протекување на електрична енергија обезбедува безбедно работење на машините на Zoomgu
● Облак платформа поддржува далечинско проверување на податоците на машините и работниот статус.
● Применети стандарди MDB & DEX, поддржувајќи ги универзалните стандардизирани периферни уреди.

Со најновата лост за враќање на монетата да се елиминира заглавување на копчињата како кај постарите модели
карактеристики:
* Ултра мазен и брз систем на лифтови погоден за продажба на кревки производи
* Лесно отстранување на единицата за ладење за одржување или поправки (единицата излегува однапред)
* Има најмногу лесен интерфејс (за лесно програмирање и менување на поставките) цени итн
* Декс протокол за телеметрија и безготовински платни системи (Paypass, Android pay, Tap n go, итн.)
* Систем за паѓање на сензори за гарантирана испорака или автоматски враќање на парите
* Отворање на вратата од 90 степени за полесно полнење
* LED осветлување (супер светло)
* Лесно прилагодување на спиралата само повлечете и извртувајте (нема потреба да се вади фиоката)
* Тастатура во стилот на банкомат за јачина и сигурност
* Поставување полици за да одговараат на вашите потреби и производи

спецификации
ZG-CEL-11C(V10..1)
големинаН: 1970 mm, Ш: 1330 mm, D: 850 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   400 кг
температура  4-25 ° C (прилагодлив)
Избори60 
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет360 компјутери
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
МоќНормално 45 W  Ладилник 430 W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање