EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370195781946.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201472293.jpg
https://www.zoomgu.com/upload/product/1604370201247713.jpg

Zoomgu Популарна машина за продажба на пијалоци

This is our most popular drink machine. It is perfect for crowded retail locations, convenience stores, or anywhere the floor space is at a premium.
Затоа дизајниравме и развивме пригоден начин да одговориме на потребите на јавноста. Нашите комбинирани венди машини со голем капацитет ви овозможуваат да им обезбедите на вашите клиенти повеќе избор на производи на вашите клиенти среќни и задоволни.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Size: H:1935mm, W:1240mm, D:870mm

Капацитет: 400-500 парчиња

Model: ZG-CCH-10N(V10)


Карактеристики

Со најновата лост за враќање на монетата да се елиминира заглавување на копчињата како кај постарите модели

● Adjustable slot fits for different drinks.
● Capable of intelligent data checking, statistics, calculating, self-diagnosis, etc.
● Polyurethane foaming body & imported Embraco compressor.
● Облак платформа поддржува далечинско проверување на податоците на машините и работниот статус.
● Применети стандарди MDB & DEX, поддржувајќи ги универзалните стандардизирани периферни уреди.

* Лесно отстранување на единицата за ладење за одржување или поправки (единицата излегува однапред)
* Има најмногу лесен интерфејс (за лесно програмирање и менување на поставките) цени итн
* DEX protocol for telemetry and cashless payment systems (VNpay, paypass, android pay ,tap n go , etc)
* Систем за паѓање на сензори за гарантирана испорака или автоматски враќање на парите
* Отворање на вратата од 90 степени за полесно полнење
* LED осветлување (супер светло)
* Лесно прилагодување на спиралата само повлечете и извртувајте (нема потреба да се вади фиоката)
* Тастатура во стилот на банкомат за јачина и сигурност
* Поставување полици за да одговараат на вашите потреби и производи

спецификации
ZG-CCH-10N (V10)
големина H:1935mm, W:1240mm, D:870mm
Систем на плаќање Бил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина    350 кг
температура   4-25 ° C (прилагодлив)
Избори 60 
Напојување  AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитет 400-500 ЕЕЗ
Стандарден интерфејс  MDB / DEX / RS232
Гаранција 1 години
Моќ Normal 65W  Refrigerated 425W
Факултативна Функции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликации Училиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање