EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

https://www.zoomgu.com/upload/product/1604559178123666.jpg

Автоматска машина за зоумгу кафе и чаши

Ова е нашата машина за продажба на филџани. Таа е совршена за преполни локации за малопродажба, продавници за погодни работи или каде и да е просторот со врвна цена.
Тој е дизајниран според ергономијата и потрошувачите не мора да се наведнуваат кога ги земаат своите производи од машината. Оваа машина има капацитет од 300-800 предмети што се предмет на големината на производите. Може да ги задоволи и функционалните побарувања на потрошувачите и психолошките потреби.
Нарачајте ги вашите сопствени машини Zoomgu денес! Бидете први во индустријата што ги поседуваат овие здрави вендинг машини.

Информации за параметарот

Големина: Н: 1940 мм, Ш: 1400 мм, Д: 790 мм

Капацитет: сите чаши тестенини 150 парчиња, кофе 130 чаши

Модел: ZG-60GC4 (19SP)


Карактеристики

● Компатибилен со различни опции за плаќање. Wechat Pay, Alipay, белешки, монети, кредитна картичка, препознавање лице итн.

System Крејн систем што може ефикасно да спречи оштетување на производите (кога се издаваат

● Автоматска врата со сензор за да спречите производи / раце да се приклештат.

● Голем прозорец со целосен приказ со калено стакло (анти-експлозија, анти-вандализам и издржливо).

● Голем капацитет, до 300 производи (предмет на нивните димензии).

● Универзални слотови, компатибилни со широк спектар на производи.

Екран со висока резолуција од 19 инчи, лесно и практично искуство за купување и компатибилно со рекламирање.

спецификации
ZG-60GC4 (19SP)
големинаН: 1940 mm, Ш: 1400 mm, D: 790 mm
Систем на плаќањеБил, монета, дистрибутер на монети (протокол МДБ)
Тежина   440 кг
температура  4-25 ° C (прилагодлив)
ИзборДо 60
Напојување AC 110V/220~240V, 50/60HZ
капацитетсите  чаши тестенини 150 парчиња, кофе 130 чаши
Стандарден интерфејс MDB / DEX / RS232
Гаранција1 години
МоќНормално 85 W, ладилник 505 W, греење 1800W
ФакултативнаФункции за плаќање Wechat QR Pay, Ali QR Pay, Членска картичка / IC картичка
апликацииУчилиште, банка, канцеларија, фабрика, парк, метро станица, аеродром, хотел, болница, трговски центар итн.,


Испраќам барање