EN
сите категории
EN

[заштитена по е-пошта]

за нас

Хунан ongонггу наука и технологија копродукции, ООД е високотехнолошко претпријатие кое интегрира R&D и производство на вендинг машини, вештачка интелигенција, Интернет на нештата, облачни услуги, големи податоци, мобилно плаќање, развој на софтвер и хардвер и прилагодување на софтвер за автоматска машина. Тој е глобален провајдер за деловни решенија О2О. Тој е пионер на Интернет + продажба на авто-сервис + традиционален модел на деловен ланец под стратешко опкружување на облакот. Со својата силна јачина на компанија и техничко ниво, Zhonggu се користи во повеќе од 100 земји и област.